Další PERSOFest klepe na dveře!

12. 9. 2024

Po úspěšném únorovém veletrhu pracovních příležitostí ve Fakultní nemocnici Olomouc, jsme se rozhodli PERSOFest zopakovat i v podzimním termínu! Poznačte si proto ve svých diářích čtvrtek 17. října! V čase od 9 do 15 hodin vám budou v prostorách budovy Y (II. Interní klinika gastroenterologická a geriatrická) k dispozici zástupci interních a chirurgických oborů, Centrálních operačních sálů a Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. Zeptat se jich můžete na cokoliv, co vás o práci v naší nemocnici zajímá. Připravujeme pro vás opět i zajímavé přednášky, jejichž témata vám brzy představíme.

Doufáme, že i podzimní PERSOFest se ponese ve stejně fajn atmosféře, jako tomu bylo na jaře. Těšíme se na vás!

Další informace budeme průběžně zveřejňovat ZDE.