HLEDÁME LÉKAŘE NA DPČ, DPP AKUTNÍ VŠEOBECNÁ ÚRAZOVÁ AMBULANCE ODDĚLENÍ URGENTNÍHO PŘÍJMU

Chcete si jako lékař ke svému standardnímu zaměstnání přivydělat ve svém oboru?

• Máte své trvalé zaměstnání jako lékař, ale současně máte zájem se rozvíjet a odpracovat si několik směn měsíčně na Oddělení urgentního příjmu FNOL, kde je spektrum pacientů mimořádně široké?
  • Jste člověk, kterému je stereotypní práce cizí?
  • Chcete si jako lékař ke svému standardnímu zaměstnání přivydělat ve svém oboru?
  • Chcete se seznámit se s chodem největšího zdravotnického zařízení v kraji?

Pak právě pro Vás vypisuje FNOL nabídku pracovní pozice lékař Oddělení urgentního příjmu formou Dohody o pracovní činnosti či Dohodou o provedení práce.

Toto neustále rozvíjející se dynamické prostředí poskytuje lékařům každodenní diagnostiku rozmanitých diagnóz pacientů. Pracoviště je personálně, materiálně a přístrojově vybaveno pro převzetí pacientů s náhlou změnou zdravotního stavu od výjezdových skupin zdravotnické záchranné služby, posádek zdravotní služby přepravy pacientů neodkladné péče, zdravotnické dopravní služby, ale i samostatně příchozích pacientů.

Jsou zde ošetřováni všichni pacienti, kteří vyžadují neodkladnou a akutní péči, a to bez ohledu na tradiční oborové rozdělení medicíny.

Nabízíme:

uplatnění v nepřetržitém provozu v pravidelných 12ti hodinových směnách, případně na ranních, odpoledních, či nočních službách ve všední dny i o víkendech,
finanční ohodnocení odpovídající náročnosti daného pracovního zařazení:

lékař se specializovanou způsobilostí (viz obory uvedené níže):

• 600,- Kč/hodinu ve všední den,
  • 700,- Kč/ hodinu v sobotu a neděli
  • 1 000,- Kč/ hodinu ve státní svátek

lékař s ukončeným základním kmenem:

• 450,- Kč/hodinu ve všední den,
  • 550,- Kč/ hodinu v sobotu a neděli
  • 600,- Kč/ hodinu ve státní svátek
  • práci na pracovišti s moderním přístrojovým vybavením,
  • perspektivní zaměstnání s možností seberealizace
  • nekuřáckou politiku organizace.

Nástup do pracovního poměru možný ihned, případně dle dohody.

Požadavky:

• lékař se specializovanou způsobilostí v oboru chirurgie, úrazová chirurgie nebo ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí nebo lékař s ukončeným chirurgickým či ortopedickým kmenem dle zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění,
  • vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, ztotožnění se s programem pracoviště a vizí FNOL,
  • znalost anglického jazyka výhodou,
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost související s výkonem povolání dle zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění,
  • vysoká odolnost vůči zátěži, flexibilita.

Hlavní pracovní činnosti:

podle dosažené specializace provádí léčebně preventivní péči o pacienty s náhlou změnou zdravotního stavu různé intenzity, a to samostatně nebo pod odborným dohledem,
pod odborným dohledem nebo samostatně indikuje příjem pacientů k hospitalizaci ve FNOL, propouštění z URGENT a překlady do jiného ZZ, provádí diagnostické a léčebné výkony, stanovuje farmakoterapii a předepisuje léky,
spektrum pacientů triážovaných pro tuto ambulanci jsou tzv „zelení pacienti“, tedy pacienti bez ohrožení životních funkcí, s lehčími úrazy a postižením pohybového aparátu
odbornou garanci této ambulance zajišťuje lékař akutní specializované traumatologické ambulance

Pro více informací je možné kontaktovat MUDr. Vladislava Kutěje, primáře Oddělení urgentního příjmu FNOL, (kl. 5857), dotazy k personálním souvislostem – Mgr. Vladimíra Odehnalová, vedoucí Oddělení profesního vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů FNOL, (kl. 2483).

V případě Vašeho zájmu doložíte jen:

• profesní životopis,
  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci (diplom, specializace, licence, apod.),

FNOL, IČO 00098892, se sídlem I. P. Pavlova 185/6, 779 00 Olomouc tímto informuje uchazeče, že poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány v souladu s uděleným souhlasem se zpracováním osobních údajů. Po uplynutí stanovené lhůty budou shromážděné osobní údaje skartovány. Uchazeč má právo na opravu, výmaz a omezení zpracování osobních údajů.

Přihlášky je možné zaslat prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“.